Descriere
Masa Vinston
Această masă interesantă extensibilă este o alegere ideală pentru bucătării sau sufragerie unde este devine un loc de întâlnire pentru întreaga familie. Dar cu siguranță își va găsi aplicația în restaurante sau alte unități comerciale.
Blatul mesei este realizat din MDF lăcuit în combinație cu placă HPL. Este în culoarea gri. Picioarele mesei sunt realizate din oțel pulbere puternic și stabil, de culoare negru.
Desfășurarea mesei este simplă și intuitivă, după desfășurare obțineți o masă de până la 230 cm lungime. Puteți așeza 8 persoane cu el. Scaunele nu sunt incluse. Capacitatea maximă de încărcare a mesei este de 60 kg.
Parametrii
| Categorie: | Mese de bucătărie |
|---|---|
| Culoare: | gri, marmură |
| Lungime: | 180 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 95 cm |
| Înălțime: | 76 cm |
| Extensibil: | da |
| Forma mesei: | dreptunghi |
| Lungime când este neextins: | 180 cm |
| Lungimea la extindere: | 230 cm |
| Materialul picioarelor: | metal |
| Materialul plăcii superioare: | lemn |
| Numărul maxim de locuri: | 8 |
Scaunele din imaginile de prezentare nu sunt incluse in pret.









