Descriere
| Categorie | Mese |
| Greutate | 64 |
| Extensibila | da |
| Material blat | MDF, furnir natural din stejar |
| Material cadru | PAL, furnir natural din stejar, metal |
| Culoare blat | stejar |
| Culoare cadru | negru |
| Lungime | 170-250 cm |
| Adancime | 100 cm |
| Inaltime | 76 cm |
| Forma | dreptunghiulara |
Scaunele din imaginile de prezentare nu sunt incluse in pret.










