Descriere
Masa extensibilă Monaco
Măsuțele extensibile sunt o alegere clară, de exemplu, pentru familiile mai mari și în toate situațiile în care trebuie să vă distrați un numar mai mare de persoane.< /p>
Desfasurata, tabla masoara 160 x 90 cm. Este suficient pentru 6 persoane. Dar cu un aspect simplu, puteți adăuga un plus de 60 cm, cu care masa poate servi și 8 persoane.
Designul modern al masa este formată din plăci din fibre de lemn lăcuite și laminate, baza în sine este apoi realizată din oțel inoxidabil lucios.
| Categorie: | Mese de bucătărie |
|---|---|
| Culoare: | gri închis, alb |
| Garanție: | 5 ani |
| Lungime: | 160 cm |
| Adâncime: | 90 cm |
| Înălțime: | 76 cm |
| Extensibil: | da |
| Forma mesei: | dreptunghi |
| Lungime când este neextins: | 160 cm |
| Lungimea la extindere: | 220 cm |
| Materialul picioarelor: | metal, lemn |
| Materialul plăcii superioare: | lemn |
| Numărul maxim de locuri: | 8 |
| Suprafață: | lucioasă |
Scaunele din imaginile de prezentare nu sunt incluse in pret.








