Descriere
| Greutate | 59 |
| Extensibila | da |
| Material blat | furnir natural |
| Material cadru | otel |
| Culoare blat | stejar |
| Culoare cadru | negru |
| Lungime | 126-206 cm |
| Adancime | 80 cm |
| Inaltime | 76 cm |
| Forma | dreptunghiulara |
Notă: Scaunele nu sunt incluse, dar pot fi achiziționate separat.








