Descriere
Masa de sufragerie Vertigo
Această masă interesantă extensibilă este o alegere ideală pentru bucătării sau sufragerie unde este devine un loc de întâlnire pentru întreaga familie. Dar cu siguranță își va găsi aplicația în restaurante sau alte unități comerciale.
Blatul mesei este realizat din sticlă în combinație cu o placă MDF lăcuită. Este în culoarea marmură neagră. Picioarele mesei sunt realizate din oțel pulbere puternic și stabil, de culoare negru.
Desfășurarea mesei este simplă și intuitivă, după desfășurare se obține o masă de până la 180 cm lungime. Puteți așeza 6 persoane cu el. Scaunele nu sunt incluse. Capacitatea maximă de încărcare a mesei este de 60 kg.
Parametrii
| Categorie: | Mese de bucătărie |
|---|---|
| Culoare: | marmură neagră |
| Lungime: | 130 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 130 cm |
| Înălțime: | 76 cm |
| Extensibil: | da |
| Forma mesei: | cerc, oval |
| Lungime când este neextins: | 130 cm |
| Lungimea la extindere: | 180 cm |
| Materialul picioarelor: | metal |
| Materialul plăcii superioare: | sticlă, lemn |
| Numărul maxim de locuri: | 6 |
| Suprafață: | lucioasă |
Scaunele din imaginile de prezentare nu sunt incluse in pret.









